رمپ عده شونده

رام تراکز اخیراً یک ویژگی هوشمندانه در پیکا‌پ‌‌تراک‌ها به اسم خود ثبت کرده که تاکنون در آن‌ها وجود نداشته است : رمپ‌های جمع‌شونده‌ای که به طور یک پارچه در کف بارگیر پیکاپ‌تراک جاسازی شده‌اند . سؤال اینجاست که چرا تاکنون چنین فکری به ذهن کسی نرسیده است .

تیتر این ابتکار , «سیستم رمپ بارگیری جمع‌شونده برای یک وسیله نقلیه» بود و در ۳۰ ژوئن امسال میلادی به تثبیت رسیده است . این داده ها اولین دفعه از طریق وبسایت Allpar متعلق به «موپار» نشر داده شده شده‌است . در این سیستم , دو رمپ کشویی در کف بارگیر پیکاپ جاسازی شده و در کانال‌های انتهایی درب عقب قفل می‌شوند . این اسلایدرها به کاربر اجازه می دهند که بتواند پهنا رمپ‌ها را مطابق با وسیله نقلیه در حال بارگیری هماهنگ نماید .


ولی در حال حاضر , این ابتکار عمل تا تراز ساخت , روش درازی را در مقابل داراست .

خرید خودرو فروش خودرو سازان اکثر وقت ها ایده‌های نوآورانه خود را بایگانی کرده و گهگاه این ایده‌ها هیچ وقت به بازار روش پیدا نمی کنند . بعضی وقت ها چالش‌های پباده سازی آنقدر مشکل‌ساز می باشند که نمی‌توان راه‌حلی برای آنان پیدا کرد . در همین حال , بعضی وقتها خرید خودرو فروش خودروسازان احتمال دارد با این قصد امتیاز امکانات بی آلایش را به نام خویش به‌ تثبیت برسانند که از استعمال دیگر رقبا از آن ایده خاص دوری نمایند . برای مثال , ابداع رام برای «درب عقب دو جهته» که میتواند نیز در سمت زیر و به سمت کناره‌ها باز شود , هنوز راهی به نمایندگی‌ها پیدا نکرده است . در زمینه‌ی رمپ‌ها و با دقت به طرح‌های اول اختراع , دستکم یک چالش حل‌نشده در پباده سازی موجود است ; اینکه در صورتی بارگیر شما بر روی یک شبکه قرار داشته باشد و مثلاً تایرهای شما در میانه این کانال‌ها قرار گرفته باشند , بارگیری رمپ‌ها دوچندان نقص‌ خواهد بود .

با این وجود , این که خرید خودرو فروش خودروسازان به دنبال راه‌حل برای بهره آسان‌تر از وسایل نقلیه مورد فایده برای کارهای طاقت فرسا میگردند , قابل حمد است . جای امیدواری است که رام این ایده را به مرحله تولید رسانده و وضعیت کاری را برای افرادی از پیکاپ‌تراک‌ها برای حمل بار و وسایل به کارگیری میکنند , راحت‌تر نماید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *