سنجش اعتبار مبنی بر هر کدام از صفحه های وب سایت ها دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر تهران که بسیاری از یوزرها را نگران می نماید تعمیم دادن نتایج کلی دستگاه چاپ بنر به نتایج جزئی است . دستگاه چاپ بنر در واقع سوال اساسی این جا است که آیا یک صفحه ناچیز اعتبار روی کل وب سایت تاثیر میگذارد یا این که در شرایطی که یک سایت به طور کلی بی اعتبار باشد حقوق پست های محدودی که خیلی عالی تدوین کردن شده‌است چه می شود؟
گوگل خیلی صریح و واضح بدین دغدغه جواب داده است :

بررسی اعتبار صفحه ها و بها دهی به هر کدام از آنها به طور به طور کامل تکی و انفرادی در تارنما ها دستگاه چاپ بنر صورت میگیرد . هرگز هیچ دستگاه چاپ بنر سایتی به طور کلی یا با بهره از دامنه اعتبار سنجی نمی شود ; چون شاید این طریق تصورات اشتباهی را برای سایر به وجود آورد .

چگونگی تندرست و اعتبار صفحه های اینترنتی بوسیله گوگل دستگاه چاپ بنر
استحقاق سنجی هوشمندانه گوگل!

این روش در سنجش اعتبار صفحات اینترنتی رویه ای هوشمندانه و منصفانه بود که بوسیله گوگل پیاده شد . اگر این راهکار در ارزش دهی به وب سایت ها وجود نداشت آن‌گاه سایت های معتبر و مشهوری مانند Tumblr , WordPress یا این که Medium بدون دقت به نادر و کاستی ها مدام در صدر بودند و تمام صفحه ها آنها اعتبار بالایی می یافتند ; در حالی که حتما کل محتوا یک وب سایت قابل استناد نیست!
گول برنامه های اعتبار سنجی را نخورید!

در امر اعتبار دامنه یا این که یک برگه خاص از وبسایت ها ابزار های متعددی وجود دارا‌هستند که مدعی می باشند می‌توانند این فعالیت را برای هر وب سایت به طور جداگانه انجام دهند . مطمئن باشید که اعتبار دامنه سایت یا صفحاتی که به جهت شیوه نگارش خطا , عدم دقت به کیفیت محتوا , عدم تشکیل داد لینک و پیوند استاندارد و…پایین آمده اند با این برنامه ها قابل نظارت نیست .
سنجش اعتبار کلی وب سایت بوسیله گوگل

اینکه گوگل برای هر برگه از تارنما بها متفاوتی قائل می توان به این مفهوم نمی باشد که هیچ واحد سنجش کلی و عمومی برای سنجش سالم و درستی صفحه ها اینترنتی نیست . مثلا گوگل به محض اینکه بدافزارها یا این که یک ویروس خاص به سایتی هجوم می کنند سرعت بالا اثرها جانبی آن را که ناشی از عدم دسترسی به محتوا است روی ارزش و اعتبار هر صفحه اعمال می نماید .


چگونگی سالم و اعتبار صفحات دستگاه چاپ بنر اینترنتی توسط گوگل

چه بسا تا قبل از این پس از به روزرسانی گرانقدر الگوریتم پنگوئن اعلام شد که گوگل دستگاه چاپ بنر سیستم تشخیص اسپم خویش را به طور گسترده در سایت ها فعال کرده است . حتما این دستگاه چاپ بنر به روزرسانی یک بازبینی عمومی روی وبسایت ها به شمار می رفت و نه یک چک برای هر یک ازصفحات .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *